אודות טריפי

Trippy הוקמה כדי לתת מענה בתחום ביטוח אחד בלבד – ביטוח נסיעות לחו”ל. Trippy מעודכנת בכל המחירים של כל החברות המובילות בענף הביטוח.

Trippy כאן בכדי שיהיה לכם הכל מול העיניים, בצורה היעילה ביותר, להתארגנות מול יעד הנסיעה הנכון ובתנאים הנכונים.

רגע לפני החופשה שלכם או הטיסה שלכם, יהיה לכם מקום אחד שמאגד את כל המידע שאתם נדרשים אליו ומעניק שירות מקצועי בהתאמה ובהשוואת הביטוח עבורכם לנסיעה / טיול המיועד ובכך מעניק לכם את הידיעה שאתם יכולים לטוס בראש שקט אל היעד שלכם.

טריפי מונה צוות מקצועי המורכב מסוללת עו”ד, סוכני ביטוח ואנשי עסקים החיים את השוק והענף יום יום ועובד עבור הלקוחות בצורה מקצועית ובשיתוף חברות הביטוח ונותן מענה בטיפול של תביעות, חתימה רפואית, שאלונים רפואיים באופן מהיר, יעיל ומדויק.

הזמינות של הצוות שלנו נעשית בצורה הנוחה ביותר עבור לקוחותינו תוך נתינת מענה וזמינות גם בממשקי המדיה השונים – וואטסאפ, מיילים, פייסבוק וכמובן מענה טלפוני זמין של נציגינו.

כך אנו מבטיחים את הדרך היעילה ביותר בחיבור ישיר מול החברות וסגירה עצמאית אונליין לביטוח לבחירתכם.

במקרים ספציפיים או רגע לפי ההמראה תוכלו לסגור בעצמכם ולשלם בעצמכם על הביטוח שתבחרו לנכון עבור חופשת החלומות שלכם. חופשת סקי, חופשת בטן גב, או איזה טיול תרמילאים של חצי שנה בסוף העולם, את כולם אפשר לבטח בטריפי. בשביל זה אנחנו כאן לדאוג ולתת את המענה הטוב ביותר והפתרון המושלם ביותר גם אם זה בשניה האחרונה לפני שנסעתם.

Trippy מעדכנת את כלל לקוחותיה בכל המתרחש בתחום ביטוח נסיעות לחו”ל און ליין. אנחנו מאמינים שעכשיו זה הזמן לאגד את כל המידע וההשוואות השונות במקום אחד תוך כדי עדכונים ושינויים הקורים בענף ביטוח נסיעות לחו”ל, בזמן אמת ובאופן שקוף.

כתובת: המסגר 53, תל אביב.

מייל (דואר אלקטרוני): office@trippy.co.il

טלפון Whatsapp: 0584509509
לכבדי שמיעה, בעלי מוגבליות וכו’ – ניתן ליצור קשר גם בוואטסאפ:
ליחצו על הלינק לפתיחת התכתבות בוואטסאפ 0584-509-509
או בעמוד הפייסבוק שלנו – Facebook.com/TrippyINS

מבית: אביאור סוכנות לביטוח